MENÜ
Your Cart
10.000TL ve üzeri siparişleriniz sadece Havale yöntemi ile satın alınmaktadır.

ProWhitexpress Blog RSS Akışı

01 Eyl Haslık Nedir ? Haslık Standartları ve Kalite Kontrol Test Cihazları
0 1200
Haslık Standartları ve Kalite Kontrol Test CihazlarıSon yıllarda sürdürülebilir tekstillere yönelik eğilim, kalite kontrolünün maliyetleri düşürerek  en yüksek düzeyde karlılık ve verimlilik sağlamasıdır. Uzun vadede kalite kontrol test cihazları yardımıyla renk haslığı standartlarına uygun ürünler üretmek hem üreticilerin hem de tüketicilerin ihti..
01 Eyl Büküm Nedir ? İplikte Büküm Ne Demek ? İplik Büküm Test Cihazı Fiyatı ?
0 281
İplik Büküm Test Cihazları Özellikleri ve Fiyatları İçin TıklayınızBüküm Nedir ?Büküm, lifleri veya ipliği bir arada tutmak ve iplik eğirildiğinde mukavemet kazanmak için iplik ekseni yönünde kendi etrafına sarmal sargıyı ifade eder.İpliğe Büküm Verilmesi ?İplik Büküm Tüm eğirme sistemlerinde ipliğe belirli bir hızda kendi ekseni etrafında döndürül..
31 Ağu Etalon Kütle Kalibrasyon Ne İşe Yarar ? Nerede Kullanılır ? Fiyatları Nedir ?
0 74
Etalon Kütle Kalibrasyon Nedir ? Ne İşe Yarar ?Etalon Kütle Setleri uluslararası pazarda ilaç, gıda, kimya, laboratuvar ve kalibrasyon laboratuvarlarında terazilerin kalibrasyonunda güvenle kullanılan ağırlıklardır.Etalon Kütle Kalibrasyon Çeşitleri :F1 Sınıfı Etalon Kütle Kalibrasyon SetleriF2 Sınıfı Etalon Kütle Kalibrasyon SetleriM1 Sınıfı Etalo..
23 Ağu İplik Sarım Çıkrığı Nedir ? Nerede Kullanılır ?
0 70
İplik Sarım Çıkrığı Nedir ?İplik Sarım Çıkrığı İplik numarası tayini yada boyama testleri benzer biçimde işlemler için belirlenen uzunluğunda çile oluşturmada kullanılır.İplik Sarım Çıkrığı Nerede Kullanılır ? İplik Sarım Çıkrığı bilhassa iplik boyahanelerinin kalite kontrol laboratuarlarında kullanılılır.İplik Sarım Çıkrığı Fiyat ve Bilgi İçin Tık..
19 Ağu Işık Kabini Tamiri & Bakım Onarımı & Teknik Servis
0 225
- Işık Kabini Teknik Servis Tamir ve Onarım için Tıklayıp Teklif Alabilirsiniz- lambasının yanma süresi yaklaşık 2000 saattir. Bu Saati geçmiş lambalar lamba değişikliği yapması tavsiye edilir.- ışık kutusu veya renk değerlendirme kabini olarak da adlandırılır- ışık kabinin İç Boyası özel bir boyadır ve ışığı  yansıtmamalıdır. Eğer kabin içinde boy..
12 Ağu Aqua Boy Nem Ölçüm Cihazı Nedir ? Ne İşe Yarar ?
0 82
Aquaboy Nem Ölçüm Cihazı Nedir ? Ne İşe Yarar ?Aquaboy Tekstil nem ölçüm cihazı iplik, kumaş, rulolar, filamentler, elyaf sürülerinde  ve daha fazlasındaki nem oranını ölçer.kullanımı oldukça kolaydır. Son derece portatif ve taşınabilir yapısı sayesinde kolaylıkla istediğiniz yere taşıyabilir orada ölçüm yapabilirsiniz.Aquaboy Nem Ölçüm Cihazı Kull..
12 Ağu Laboratuvar Terazileri Nedir ? Ne işe Yarar ?
0 80
Laboratuvar Terazileri Nedir ?Laboratuvar terazileri, çeşitli alanlarda istenilen sıvı veya katı maddenin ağırlığının gram,miligram,mikrogram birimlerinde hassas ölçümlerini yapabilen cihazlardır.Laboratuvar Terazileri Ne İşe Yarar ?Laboratuvar terazileri, çeşitli işlemlerde işlem öncesi denklem hesabının gerçeğe en yakın gerçekleştirilebilmesi içi..
12 Ağu Işık Kabini Kalibrasyonu Önemi
0 101
Işık Kabini Kalibrasyonun Önemi:Işık Kabini Kalibrasyonu Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir.Işık kaynakları parametreleri istenilen değerlerde mi?İçerişinde bulunan lambaların değişim zamanları doğru tayin edilmiş mi?Işık Kabini içerisindeki boya stardartlara uygunmuIşık Kabini Kalibrasyonu için TıklayınızYeni Bir Işık Kabini Fiyat Teklifi için T..
12 Ağu Yıkama Haslığı Test Cihazı Nedir ? Ne İşe Yarar ?
0 79
Gyrowash Yıkama Haslığı Test Cihazı Nedir ? Ne İşe Yarar ?Yıkama haslığı test cihazı, numunenin günlük kullanımda yıkamaya ve kurutma işlemlerine karşı gösterdiği direnci,haslığı, renk değişimlerinin gözlemlenebildiği, dijital gösterge kontrollü 98°C sıcaklığa kadar ulaşabilen, programlanabilir yıkama cihazıdır.Gyrowash Yıkama Haslığı Test Cihazı K..
12 Ağu Krokmetre Kumaşı Nedir ? Nereden Alınır ?
0 83
Krokmetre Kumaşı Nedir?Krokmetre kumaşı tekstil numunelerinin nemli ve kuru sürtünme deneylerinin gerçekleştirildiği krokmetre cihazında kullanılan kumaş parçasıdır. Her krokmetre kumaşı yalnızca bir test ve deneyde kullanılmaktadır. Kullanım sonrası kalite ve netlik amacıyla tekrar kullanımı söz konusu olmayan krokmetre kumaşı tarafımızca hazırlan..
12 Ağu Kalibrasyon Nedir ? Kalibrasyonun Faydaları ?
0 88
Kalibrasyon Nedir ?Kalibrasyon, belirlenmiş koşullar altında, doğruluğu bilinen bir ölçüm standardını veya sistemini kullanarak diğer test ve ölçüm aletinin doğruluğunun ölçülmesi, sapmalarının belirlenmesi ve doküman haline getirilmesi için kullanılan ölçümler dizisidir.Kalibrasyonun Faydaları ?Kalibrasyon işleminde, ölçmede kullanılan test-ölçü a..
11 Ağu İplik Büküm Test Cihazı Nedir ? Ne İşe Yarar ?
0 84
İplik Büküm Test Cihazı Nedir ? Ne İşe Yarar ?İplik büküm test cihazı; tek kat veya çoklu katlı ipliklerin büküm miktarının tayininde kullanılır. Otomatik duruşlu, S, Z büküm tiplerine uygun, tersine büküm sayaçları ile desteklenmiş, 500mm ye kadar numune ebatlı bir cihazdır.İplik Büküm Test Cihazı Kullanım Alanları ve Amaçları ?İplik büküm testi t..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)