MENÜ
Your Cart
10.000TL ve üzeri siparişleriniz sadece Havale yöntemi ile satın alınmaktadır.

ProWhitexpress Blog - Prowhite RSS Akışı

23 Ağu İplik Sarım Çıkrığı Nedir ? Nerede Kullanılır ?
0 70
İplik Sarım Çıkrığı Nedir ?İplik Sarım Çıkrığı İplik numarası tayini yada boyama testleri benzer biçimde işlemler için belirlenen uzunluğunda çile oluşturmada kullanılır.İplik Sarım Çıkrığı Nerede Kullanılır ? İplik Sarım Çıkrığı bilhassa iplik boyahanelerinin kalite kontrol laboratuarlarında kullanılılır.İplik Sarım Çıkrığı Fiyat ve Bilgi İçin Tık..
12 Ağu Aqua Boy Nem Ölçüm Cihazı Nedir ? Ne İşe Yarar ?
0 82
Aquaboy Nem Ölçüm Cihazı Nedir ? Ne İşe Yarar ?Aquaboy Tekstil nem ölçüm cihazı iplik, kumaş, rulolar, filamentler, elyaf sürülerinde  ve daha fazlasındaki nem oranını ölçer.kullanımı oldukça kolaydır. Son derece portatif ve taşınabilir yapısı sayesinde kolaylıkla istediğiniz yere taşıyabilir orada ölçüm yapabilirsiniz.Aquaboy Nem Ölçüm Cihazı Kull..
12 Ağu Laboratuvar Terazileri Nedir ? Ne işe Yarar ?
0 80
Laboratuvar Terazileri Nedir ?Laboratuvar terazileri, çeşitli alanlarda istenilen sıvı veya katı maddenin ağırlığının gram,miligram,mikrogram birimlerinde hassas ölçümlerini yapabilen cihazlardır.Laboratuvar Terazileri Ne İşe Yarar ?Laboratuvar terazileri, çeşitli işlemlerde işlem öncesi denklem hesabının gerçeğe en yakın gerçekleştirilebilmesi içi..
12 Ağu Işık Kabini Kalibrasyonu Önemi
0 101
Işık Kabini Kalibrasyonun Önemi:Işık Kabini Kalibrasyonu Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir.Işık kaynakları parametreleri istenilen değerlerde mi?İçerişinde bulunan lambaların değişim zamanları doğru tayin edilmiş mi?Işık Kabini içerisindeki boya stardartlara uygunmuIşık Kabini Kalibrasyonu için TıklayınızYeni Bir Işık Kabini Fiyat Teklifi için T..
12 Ağu Yıkama Haslığı Test Cihazı Nedir ? Ne İşe Yarar ?
0 79
Gyrowash Yıkama Haslığı Test Cihazı Nedir ? Ne İşe Yarar ?Yıkama haslığı test cihazı, numunenin günlük kullanımda yıkamaya ve kurutma işlemlerine karşı gösterdiği direnci,haslığı, renk değişimlerinin gözlemlenebildiği, dijital gösterge kontrollü 98°C sıcaklığa kadar ulaşabilen, programlanabilir yıkama cihazıdır.Gyrowash Yıkama Haslığı Test Cihazı K..
12 Ağu Krokmetre Kumaşı Nedir ? Nereden Alınır ?
0 83
Krokmetre Kumaşı Nedir?Krokmetre kumaşı tekstil numunelerinin nemli ve kuru sürtünme deneylerinin gerçekleştirildiği krokmetre cihazında kullanılan kumaş parçasıdır. Her krokmetre kumaşı yalnızca bir test ve deneyde kullanılmaktadır. Kullanım sonrası kalite ve netlik amacıyla tekrar kullanımı söz konusu olmayan krokmetre kumaşı tarafımızca hazırlan..
12 Ağu Kalibrasyon Nedir ? Kalibrasyonun Faydaları ?
0 88
Kalibrasyon Nedir ?Kalibrasyon, belirlenmiş koşullar altında, doğruluğu bilinen bir ölçüm standardını veya sistemini kullanarak diğer test ve ölçüm aletinin doğruluğunun ölçülmesi, sapmalarının belirlenmesi ve doküman haline getirilmesi için kullanılan ölçümler dizisidir.Kalibrasyonun Faydaları ?Kalibrasyon işleminde, ölçmede kullanılan test-ölçü a..
11 Ağu İplik Büküm Test Cihazı Nedir ? Ne İşe Yarar ?
0 84
İplik Büküm Test Cihazı Nedir ? Ne İşe Yarar ?İplik büküm test cihazı; tek kat veya çoklu katlı ipliklerin büküm miktarının tayininde kullanılır. Otomatik duruşlu, S, Z büküm tiplerine uygun, tersine büküm sayaçları ile desteklenmiş, 500mm ye kadar numune ebatlı bir cihazdır.İplik Büküm Test Cihazı Kullanım Alanları ve Amaçları ?İplik büküm testi t..
11 Ağu Etüv Nedir ? Ne İşe Yarar ?
0 1157
Etüv Nedir ?Etüv cihazları, otomatik veya manuel olarak sıcaklığı ayarlanabilen, sterilizasyon, mikroorganizma üretimi, ısıtma, pişirme ve kurutma gibi işlemleri gerçekleştiren, kabini hijyen önemi dolayısıyla dışarıya tamamiyle izole edilmiş dayanıklı cihazlardır. Laboratuvar fırını olarakta isimlendirilmektedir. Cİhazlarımızda dezenfekte işlemini..
11 Ağu Gri Skala Nedir ? Ne İşe Yarar ?
0 1233
Gri Skala Nedir ?Gri skala, numune üzerinde haslık testlerinin sonuçlarında renk skalasının değişimlerinin standartlar dahilinde insan gözü ile değerlendirilmesi için kullanılmakta olan malzemedir.Gri skala kullanıldığı süreçte zamanla deforme olan ve yenisi ile güncellenip kontrollere devam edilmesi gereken bir kalite kontrol malzemesidir. Kullanı..
11 Ağu Işık Kabini Nedir ? Ne İşe Yarar ? Işık Kabini Fiyatları ? Nereden Alınır
0 612
Işık Kabini Nedir ?Işık Kabini, üretimi yapılan numunenin, çevrede karşılaşabileceği ışık kaynaklarının alternatifleri olan doğala en yakın yapay standart ışık kaynaklarının altında renk değerlendirmelerinin ve karşılaştırmalarının yapıldığı elektronik cihazdır.Işık Kabini Ne İşe Yarar ?Işık kabini numunenin çeşidine göre karşılaşacağı D50, D65, U3..
10 Ağu Krokmetre Nedir? Ne işe Yarar ?
0 227
Krokmetre Nedir ?Krokmetre bir diğer adıyla sürtünme haslığı test cihazı üretilen tekstil ürünlerinin numunelerinin birbirleriyle sürtünme gerçekleştirdiği durumlarda numune renginin bir diğer numuneye aktarılıp aktarılmadığının net olarak gözlemlendiği cihazlardır.Krokmetre Ne İşe Yarar ?Krokmetre cihazları, kuru kumaşa ek kuru bir refakat kumaşıy..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)