MENÜ
Your Cart
10.000TL ve üzeri siparişleriniz sadece Havale yöntemi ile satın alınmaktadır.

ProWhitexpress Blog - krokmetre RSS Akışı

01 Eyl Haslık Nedir ? Haslık Standartları ve Kalite Kontrol Test Cihazları
0 1199
Haslık Standartları ve Kalite Kontrol Test CihazlarıSon yıllarda sürdürülebilir tekstillere yönelik eğilim, kalite kontrolünün maliyetleri düşürerek  en yüksek düzeyde karlılık ve verimlilik sağlamasıdır. Uzun vadede kalite kontrol test cihazları yardımıyla renk haslığı standartlarına uygun ürünler üretmek hem üreticilerin hem de tüketicilerin ihti..
12 Ağu Krokmetre Kumaşı Nedir ? Nereden Alınır ?
0 83
Krokmetre Kumaşı Nedir?Krokmetre kumaşı tekstil numunelerinin nemli ve kuru sürtünme deneylerinin gerçekleştirildiği krokmetre cihazında kullanılan kumaş parçasıdır. Her krokmetre kumaşı yalnızca bir test ve deneyde kullanılmaktadır. Kullanım sonrası kalite ve netlik amacıyla tekrar kullanımı söz konusu olmayan krokmetre kumaşı tarafımızca hazırlan..
10 Ağu Krokmetre Nedir? Ne işe Yarar ?
0 227
Krokmetre Nedir ?Krokmetre bir diğer adıyla sürtünme haslığı test cihazı üretilen tekstil ürünlerinin numunelerinin birbirleriyle sürtünme gerçekleştirdiği durumlarda numune renginin bir diğer numuneye aktarılıp aktarılmadığının net olarak gözlemlendiği cihazlardır.Krokmetre Ne İşe Yarar ?Krokmetre cihazları, kuru kumaşa ek kuru bir refakat kumaşıy..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)